067 902 79 66

050 642 29 56

Замовити дзвінок
Кошик порожній

Лялька Монстер Хай Торалей Страйп Коффін Бін
Monster High Toralei Stripe Coffin Bean

Артикул: MH02104
продано
Продано

Серія, персонаж: Monster High (Монстр Хай) ,Торалей Страйп (Toralei Stripe) , Коффін Бін – Coffin Bean 

Бренд - Mattel

Вік -  6 +

Докладніше

Швидка доставка
 

 

Оригінальні товари
від відомих брендів

 

Оплата готівкою при
отриманні товара

 

14 діб на повернення чи
обмін товару

 

Монстр Хай Торалей Страйп Коффін Бін  (Monster High Toralei Stripe Coffin Bean)

Торалей Страйп - руда веркішка. Вона дружить з іншими веркішкамі - Маяулодіей і Пурсефоной, а також підтримує непогані відносини з Неферой. Характер у Торалей - не цукор; їй подобається виводити з себе оточуючих. Але в той же час, вона може поспівчувати тим, хто має проблеми і вважає, що не варто засмучувати ще більше того, хто і так засмучений.

Особистість:

У Торалей Страйп істинно «котячі» повадки - вона незалежна, впевнена в собі і не позбавлена ​​почуття гумору з часткою сарказму. Вона авантюристка і вміло маніпулює оточуючими, тому її послідовники ніколи не приймають рішення самі, а лише виконують її вказівки. Вона вічно провокує конфлікти, може виказати секрети друзів їх заклятим ворогам, любить поширювати плітки і грати на чужих слабкостях. Однак Торалей проявляє співчуття по відношенню до монстрів, що зазнають труднощі.

Торалей любить провести час в улюбленому монстрами кафе. Посиденьки друзів в кафешці - справа повсякденне і особливі наряди тут зайві, головне - комфорт. Аутфіт Торалей одночасно повсякденний і стильний: чорно-червона спідниця класичної довжини, кофточка з смугастим принтом, туфлі на підборах червоного кольору, пояс і браслет на руці. Найголовніша особливість Тораль в цій колекції - це волосся. Воно нестандартної довжини, присутні чорні пасма.

У наборі: лялька і аксесуари.

Бренд - Mattel

Вік -  6 +

Ми рекомендуємо
Новинки
Ще в цьому розділі
Ви недавно дивилися